کنگره (ستاره)

افرادی که مایلند با وسیله نقلیه شخصی به شیراز مسافرت کنند باید بدانند، شهر شیراز یکی از پرترافیک­ترین شهرهای ایران است، به علاوه از مرداد ماه طرح ترافیک در این شهر برقرار خواهد شد. بنابراین بهتر است برنامه ریزی خاصی برای گشت در شهر شیراز با وسیله نقلیه خود نداشته باشید. هر چند رفتن به شهرها یا مکان­های اطراف شیراز مانند تخت جمشید و ... با وسیله شخصی به راحتی امکان پذیر است. بنابراین با توجه به امکان پارک اتومبیل در محوطه دانشگاه (یا هتل محل اقامت) بهتر است بازدید از مکان­های دیدنی داخل شهر را به کمک وسایل نقلیه عمومی انجام دهند.

برای مسئله بسیار مهم اقامت اساتید و پژوهشگران، توصیه اینجانب استفاده از هتل است! لابد این دوستان ناهماهنگی و مشکلاتی را که در کنگره­های پیشین به خاطر در کنار هم قرار دادن افراد مختلف با شرایط ناهمگون به وجود آمده به خاطر دارند! ما درشیراز با پنج هتل صحبت کرده­ایم و از همه هتل­ها برای شرکت کنندگان تخفیف گرفته­ایم. هتل­هایی با ویژگی­ها و قیمت­های متفاوت که البته تمامی آنان به مراکز دیدنی شیراز و محل برگزاری کنگره نزدیک هستند و از استاندارد لازم برخوردار هستند. قیمت­ها برای اقامت یک نفر، در هر شب از حدود 38 هزار تومان (دو هتل سه ستاره تالار و اطلس) شروع  و تا کمتر از 100 هزار تومان (هتلهای پنج ستاره هما، پارس و پرسپولیس) می­رسد. تمامی هتل­ها مجهز به اینترنت و همراه با صرف صبحانه خواهد بود. از آنجا که شهریور فصل مسافرت می­باشد و مسافران زیادی راهی هتل­ها خواهند شد، در صورت امکان دو ماه قبل و در غیر اینصورت دست کم یک ماه قبل هتل خود را رزرو کنید. امکان واریز پول با کارت­های بانکی نیز برای تمامی هتل­ها امکان پذیر می­باشد. ان شاءا...، تا چند روز آینده جزئیات قیمت­ها، تلفن رزرو و ... در سایت کنگره اعلام خواهد شد.

/ 5 نظر / 36 بازدید
قاسمیان

با عرض سلام و خسته نباشید فراوون خدمت جناب دکتر واقعا جای تشکر داره که به جوانب مختلف توجه دارید که در کمتر کنگره ای دیده میشه انشاله با برگزاری یه کنگره عالی، نتیجه زحماتتون رو ببینید خوشحال میشیم روی کمک ما دانشجوهای قدیمی هم حساب کنید بازم ممنون

حسین مددی

سلام بر دوست گرامی و عزیزم جناب دکتر مینایی دقیقاً به سوالی که بنده میخواستم ازت تلفنی بپرسم به صورت کامل و دقیق پاسخ دادی مثل همیشه! ممنونم.

Afshin Pm

Thanks for the most useful information have ever been given about a congress in Iran!

م. اسفندیاری

استاد عزیز 1- بسیار از اطلاع رسانی شما متشکریم. انشالله همانطور که انتظار می رود شیراز در برگزاری کنگره هم مانند سایر مسائل از دیگران برتر خواهد بود. 2- محل برگزاری کنگره در باجگاه است یا در شهر شیراز؟ 3- آیا کنگره برنامه تورهای تفریحی مانند تخت جمشید دارد؟ 4- به نظرم قبلا معمولا مهلت پرداخت هزینه ثبت نام تا اوایل تیر یا دست کم تا بعد از اعلام اولیه نتایج پذیرش بود. چنانکه غالبا کنگره های خارجی اینگونه اند. با توجه به اینکه ممکن است افرادی تنها درصورت پذیرش مقاله شان قصد شرکت و در نتیجه ثبت نام داشته باشند اینگونه با ضرر مالی مواجه میشوند. مانند غالب دانشجویان. آیا ممکن نیست مهلت ثبت نام تا یک هفته پس از اعلام اولیه نتایج بررسی مقالات باشد؟ مگر اینکه کنگره قصد داشته باشد بعنوان حق العمل بررسی مقالات پول ثبت نام را از قبل از ارسال کننده مقاله گرفته باشد! 5- آیا ممکن نیست برای اقامت در خوابگاه های دانشجویی افرادی که ثبت نام می کنند از قبل هم اتاقی خود را مشخص نمایند؟ یعنی مثلا اینجانب با 2-3 نفر از دوستان تقاضای اقامت در یک اتاق را بنماییم. به نظرم افراد مستضعف هنوز همان خوابگاههای دانشجویی را بر هتل های لو

م. اسفندیاری

خیلی ممنون از پاسخ شما. کاش میشد اطلاعات این وبلاگ در سایت کنگره هم باشد تا همگان استفاده ببرند. در پایان لایک برای شما.